Home Wydarzenia

Wydarzenia

Szkolny Dzień Ekologii w Kozłowie na Zielono!

Dzień 21 marca 2019 r. został zorganizowany jako Szkolny Dzień Ekologii. Uczniowie życząc wszystkim dużo soczystej i zdrowej zieleni, pojawili się w szkole ubrani w taki właśnie kolor. Szkoła została ozdobiona plakatami proekologicznymi, które wykonano na zajęciach z wychowawcą. Na łączniku uczniowie  przygotowali ekokalendarz roku 2019.

Rano odbył się apel przygotowany przez  klasę VIII a wraz z wychowawczynią Marzeną Dębską-Ciesielską. Uczennice prowadzące apel  podkreśliły konieczność modnego  ekomyślenia i ekodziałania. W części artystycznej wystąpili również uczniowie klasy V a. Po paradzie władców wiosny, cała szkoła złożyła życzenia ukochanej Ziemi.

Następnie uczniowie klas młodszych uczestniczyli  w zabawie na sali gimnastycznej. Uczniowie klas starszych wzięli udział w grze terenowej przygotowanej przez samorząd uczniowski z opiekunem Małgorzata Sowińską. Tak powitaliśmy wiosnę.

Marzena Dębska-Ciesielska

DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Dnia 20 marca 2019 r. w ramach DNIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI  uczennice Zespołu Szkół nr 1 w Działdowie, absolwentki naszej szkoły: Magdalena Barańska, Alicja Kurzątkowska i Weronika Sawulska przeprowadziły zajęcia o zawodach w grupie 6 latków i w klasie III szkoły podstawowej.

Więcej artykułów…