Home Terminarz

Terminarz szkolny

Harmonogram konsultacji z nauczycielami

KONSULTACJE

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień

Godzina konsultacji

1

Ks. Bekisz Michał

Czwartek

9:50 – 10:35

2

Błaszkowska Karolina

Środa

12:30 – 13:30

3

Czarnecka Izabela

Czwartek

8:00 – 8:45

4

Dębska – Ciesielska Marzena

Poniedziałek

8:45 – 9:40

5

Gajewski Przemysław

Środa

10:50 – 11:35

6

Giranowska Iwona

Wtorek

14:15 – 15:00

7

Górnik Agnieszka

Poniedziałek

9:50 – 10:35

8

Koszewników Karolina

Poniedziałek

12:40 – 13:25

9

Kwiatek Iwona

Piątek

9:50 – 10:35

10

Liberadzka Joanna

Piątek

9:50 – 10:35

11

Mroczkowska Wioletta

Wtorek

9:40 – 10:35

12

Nachtygal Dagmara

Poniedziałek

12:40 – 13:25

13

Ostrowska Mirosława

Poniedziałek

9:50 – 10:35

14

Różycka Małgorzata

Piątek

9:50 – 10:35

15

Rudnicka Beata

Poniedziałek

9:50 – 10:35

16

Sinkowska Hanna

Poniedziałek

8:00 – 8:45

17

Sobotka Robert

Wtorek

9:50 – 10:35

18

Sowińska Małgorzata

Środa

13:30 – 14:15

19

Szeklicka Marlena

Środa

12:30 – 13:30

20

Szulczak Teresa

Środa

11:50 – 12:35

21

Świderska Iwona

Środa

12:30 – 13:30

22

Tchórzewska Iwona

Piątek

11:50 – 12:35

23

Wereszczyński Wojciech

Poniedziałek

11:50 – 12:35

24

Zagóra Renata

Środa

10:50 – 11:35

25

Zielińska Kamila

Czwartek

10:50 – 11:35

 

Harmonogram konsultacji z nauczycielami

KONSULTACJE NAUCZYCIELI Z RODZICAMI

W ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM W KOZŁOWIE

ROK SZKOLNY 2016/2017

 

DNI TYGODNIA I GODZINY

Lp.

Nazwisko i imię

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

Ks. Bekisz Michał

12.40-13.25

 

 

 

 

2.

Błaszkowska Karolina

 

 

12.30-13.00

 

 

3.

Czarnecka Izabela

 

 

 

 

13.30-14.15

4.

Dębska-Ciesielska Marzena

 

 

 

9.40-10.35

 

5.

Drygulska Joanna

 

13.45-14.30

 

 

 

6.

Gajewski Przemysław

 

 

 

 

11.50-12.35

7.

Giranowska Iwona

 

12.40-13.25

 

 

 

8.

Górnik Agnieszka

 

9.40-10.35

 

 

 

9.

Koszewników Karolina

 

11.50-12.35

 

 

 

10.

Kwiatek Iwona

 

 

 

11.50-12.35

 

11.

Liberadzka Joanna

11.50-12.35

 

 

 

 

12.

Mroczkowska Wioletta

 

 

 

9.40-10.35

 

13.

Nachtygal Dagmara

 

 

 

 

10.50-11.35

14.

Ostrowska Mirosława

 

 

 

 

10.50-11.35

15.

Rochon Monika

 

 

 

 

 

16.

Rudnicka Beata

 

14.15-15.00

 

 

 

17.

Różycka Małgorzata

 

 

 

8.55-9.40

 

18.

Sinkowska Hanna

 

 

 

 

9.50-10.35

19.

Sobotka Robert

 

 

9.50-10.35

 

 

20.

Sokołowska Róża

 

 

 

12.40-13.10

 

21.

Sowińska Małgorzata

 

 

 

13.30-14.15

 

22.

Szulczak Teresa

 

 

 

8.00-8.45

 

23.

Świderska Iwona

 

 

12.30-13.00

 

 

24.

Tchórzewska Iwona

 

 

11.50-12.35

 

 

25.

Wereszczyński Wojciech

 

 

 

 

 

26.

Zagóra Renata

 

 

14.15-15.00