Home Wydarzenia Wydarzenia MAŁY PASTUSZEK I WIELKI ROZBÓJNIK

MAŁY PASTUSZEK I WIELKI ROZBÓJNIK

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas ciepła, radości i nadziei, czas budowania tego, co najważniejsze, życzliwości, bliskości i szacunku.
Z okazji zbliżających się świąt dnia 18 grudnia 2018 r. odbyło się spotkanie wigilijne, w którym wzięli udział uczniowie klasy III szkoły podstawowej, ich rodzice, dyrektor szkoły Mirosława Ostrowska i Zastępca Wójta Gminy Kozłowo Jacek Jankowski.

Trzecioklasiści wystawili jasełka pt. „Mały Pastuszek i Wielki Rozbójnik”. Deklamowali wiersze, odgrywali role, śpiewali i grali na instrumentach muzycznych kolędy. Wychowawczyni i dyrektor szkoły złożyły życzenia rodzicom i uczniom. Uczniowie otrzymali od Mikołaja upominki. Rodzice upiekli ciasta i przygotowali słodki poczęstunek.

 

Dagmara Nachtygal