Home Sport Sport XII Gminne Zawody Lekkoatletyczne Pod Patronatem Wójta Gminy Kozłowo

XII Gminne Zawody Lekkoatletyczne Pod Patronatem Wójta Gminy Kozłowo

Dnia 14.06.2018 r. po raz dwunasty Zespól Szkolno-Przedszkolny w Kozłowie zorganizował gminne zawody lekkoatletyczne. W zawodach uczestniczyły szkoły podstawowe oraz szkoły gimnazjalne z gminy Kozłowo.

 

Ogólna klasyfikacja szkół  podstawowych:

I miejsce Szkoła Podstawowa w Kozłowie

II miejsce Szkoła Podstawowa w  Rogożu

III miejsce Szkoła Podstawowa w  Szkotowo

 

Ogólna klasyfikacja  szkół gimnazjalnych:

I miejsce Gimnazjum w Kozłowie

II miejsce Gimnazjum w Rogożu

 

Oficjalną część zawodów  rozpoczęła  dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kozłowie Barbara Szczepkowska wraz z Wójtem Markiem Wolszczakiem i

z-cą Wójta Jackiem Jankowskim

Główną część zawodów rozpoczęto odśpiewaniem hymnu państwowego..

Wszyscy zawodnicy zajmujący miejsca od I-III otrzymali pamiątkowe medale natomiast za klasyfikację  ogólną szkoły otrzymały statuetki   Dla wszystkich uczestników oraz kibiców zorganizowano ciepły posiłek. Pogoda dopisała wszyscy zawodnicy w  dobrym humorze opuścili stadion.

Robert Sobotka