Home Wydarzenia Wydarzenia Prymusi ze szkoły w Kozłowie na wycieczce

Prymusi ze szkoły w Kozłowie na wycieczce

Dnia 16 lutego 2018 r. zaraz po Apelu Dobrych Wieści, na którym Pani Dyrektor Barbara Szczepkowska pogratulowała najlepszym uczniom osiągnięć w nauce, zorganizowano wyjazd do kina dla wszystkich prymusów szkoły podstawowej i gimnazjum w Kozłowie.  Wszystkie koszty całodziennego wyjazdu dla trzydziestu uczniów pokryli sponsorzy  Pan Jerzy i Maciej  Brzozowscy z Rogoża. Był to już kolejny dzień; w którym doceniono półroczną, systematyczną pracę dzieci i młodzieży. W dniu 15 lutego odbyła się Gala Prymusa, na której obwieszczono wyjazd-nagrodę do Olsztyna. Opiekunami wyjazdu byli nauczyciele Marzena Dębska-Ciesielska oraz Robert Sobotka. Uczniowie jak na prymusów przystało zachowywali się w czasie wyjazdu bez zastrzeżeń. Po seansie filmowym, posiłku i krótkich zakupach uczniowie zmęczeni, ale szczęśliwi wrócili do Kozłowa.

Marzena Dębska-Ciesielska