Home Wydarzenia Wydarzenia Przy wigilijnym stole

Przy wigilijnym stole

Grudniowe święta to szczególny czas dla wszystkich. Oczekując na Boże Narodzenie w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kozłowie w klasach I-III edukacji wczesnoszkolnej odbyły się Spotkania Wigilijne z udziałem rodziców i dyrekcji szkoły.

21 grudnia 2017 r. - w klasie I;

20 grudnia 2017 r. - w klasie II;

19 grudnia 2017 r. - w klasie III B.

W tym uroczystym dniu uczniowie przyszli do szkoły odświętnie ubrani. Ubarwili ten dzień wspaniałym występem: przedstawiali Jasełka, deklamowali wiersze i śpiewali kolędy.

Wszyscy wyczuwali podniosłą atmosferę zbliżających się świąt.Następnie wszyscy podzielili się opłatkiem, składali sobie życzenia i jedli smakołyki przyniesione przez rodziców. Były to chwile pełne magii, uroku i radości.

Iwona Tchórzewska

Dagmara Nachtygal

Joanna Liberadzka