Home Wydarzenia Wydarzenia Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kozłowie

Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kozłowie

13 października 2017 r. w ZS-P w Kozłowie odbył się uroczysty apel  z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Swoją obecnością uświetniło tę chwilę wielu gości.

Dyrektor Szkoły wraz z pracownikami szkoły otrzymała od wszystkich gości życzenia pomyślności i wytrwałości w czasie wykonywania jakże trudnego i odpowiedzialnego zawodu nauczyciela. Dyrektor Barbara Szczepkowska wręczyła nagrody nauczyciela. Pani Wójt przyznała swoje nagrody dyrektorowi i wicedyrektorowi naszej placówki.

Uroczystość poprowadzili uczniowie gimnazjum Weronika Sawulska i Karol Fabisiak.

Uczniowie klas VII A i VII B wystawili przedstawienie pt. „Co ja tutaj robię?”. Inscenizacja opowiadała o uczennicy, która nigdy nie przykładała się do nauki. Którejś nocy przyśnił jej się sen, że została nauczycielką najbardziej nielubianego przez siebie przedmiotu. Musiała poprowadzić lekcję z bardzo niesforną klasą. Po przebudzeniu obiecała sobie, że od dziś zacznie się solidnie uczyć i odrabiać wszystkie lekcje.