Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne uczniów w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Kozłowie
Lp. |
Nazwisko i imię |
Rodzaj zajęć |
Adresaci |
Termin |
Miejsce |
1 |
ks. Bekisz Michał |
Zajęcia przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania |
Uczniowie klas II i III gimnazjum |
Poniedziałek 14:20 –15:00 |
Sala nr 11 |
2 |
Drygulska Joanna |
Terapia pedagogiczna |
Uczniowie posiadający opinię z poradni psychologiczno - pedagogicznej |
Piątek 11:50 – 12:35 |
Pokój pedagoga |
3 |
Czarnecka Izabela |
Zajęcia matematyczne |
Uczniowie chętni |
Wtorek 13:30 – 14:15 Piątek 13:30 – 14:15 |
Sala nr 019 |
4 |
Gajewski Przemysław |
Zajęcia sportowe |
Uczniowie klasy I – VI szkoły podstawowej, I – III gimnazjum zajęcia podnoszące sprawność fizyczną |
Piątek 14.30 – 16.00 |
Sala gimnastyczna |
5 |
Gajewski Przemysław |
Zajęcia sportowe – gry zespołowe – piłka nożna |
Uczniowie klasy I – III szkoły podstawowej zajęcia uczące gry w piłkę nożną |
Poniedziałek 14:30– 15:30 |
Sala gimnastyczna, boisko orlik |
6 |
Giranowska Iwona |
Zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka polskiego |
Klasa III a gimnazjum |
Czwartek 12:40 – 13:25 |
Sala nr 8 |
7 |
Giranowska Iwona |
Dodatkowe zajęcia z j.polskiego |
Uczniowie chętni |
Czwartek 7:30 – 8:00 |
Sala nr 4a |
8 |
Górnik Agnieszka |
Przygotowanie do konkursu biblijnego „Objawienia Fatimskie” |
Uczniowie zdolni |
Środa 7:30 – 8:00 |
Sala nr 1 |
9 |
Górnik Agnieszka |
Zajęcia przygotowujące do Pierwszej Komunii Św. |
Uczniowie klas III SP |
Piątek 7:30 – 8:00 |
Sala nr 2 |
10 |
Koszewników Karolina |
Zajęcia dodatkowe z języka polskiego mające na celu rozwijanie umiejętności polonistycznych i uzupełnianie braków |
Uczniowie z klasy VI podzieleni na 2 grupy: zdolni i mający trudności w nauce. |
Poniedziałek 7:15 – 8:00 Wtorek 7:15 – 8:00 |
Sala nr 6 |
11 |
Kwiatek Iwona |
Zajęcia dodatkowe z matematyki |
Uczniowie klasy IV i V szkoły podstawowej mający problemy w nauce. |
Środa 12.40 – 13.25 |
Sala nr 10 |
12 |
Kwiatek Iwona |
Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z biologii i chemii. |
Uczniowie kl. IIIa i IIIb zdolni oraz mające problemy w nauce. |
Wtorek 13.30 – 14.15 Piątek 13.30 – 14.15 |
Sala nr 10 |
13 |
Liberadzka Joanna |
Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze |
Uczniowie mający trudności w opanowaniu podstawowych wiadomości i umiejętności w klasie III SP |
Czwartek 11:50 – 12:35 |
Sala nr 2 |
14 |
Liberadzka Joanna |
Zajęcia dla uczniów zdolnych |
Uczniowie zdolni |
Poniedziałek 11:50 – 12:35 |
Sala nr 2 |
15 |
Liberadzka Joanna |
Zajęcia z fizyki |
Uczniowie chętni |
Wtorek 7:30 – 8:00 Środa 7:30 – 8:00 |
Sala nr 2 |
16 |
Liberadzka Joanna |
Zajęcia plastyczno - muzyczne |
Uczniowie chętni |
Środa |
Sala nr 2 |
17 |
Mroczkowska Wioletta |
Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego |
Uczniowie klasy III B gim. |
Poniedziałek 13.30-14.15, piątek 13.30.-14.15 |
Sala nr 7 |
18 |
Nachtygal Dagmara |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze |
Uczniowie klasy I szkoły podstawowej mający trudności w nauce |
Poniedziałek 11.50-12.35 Środa 11.50-12.35 |
Sala nr 1 |
19 |
Ostrowska Mirosława |
Spotkania z Samorządem Uczniowskim |
Uczniowie chętni |
Poniedziałek 18:00– 19:00 |
Sala nr 4 |
20 |
Różycka Małgorzata |
Zajęcia z historii – poszerzenie i utrwalenie wiadomości |
Uczniowie kl. III b gimnazjum |
Środa 13.30-14.15 |
Sala nr 5 |
21 |
Rudnicka Beata |
Zajęcia logopedyczne |
Uczniowie z wadami wymowy oraz posiadający zalecenia terapii logopedycznej z poradni psychologiczno - pedagogicznej |
Zgodnie z planem pracy logopedy |
Gabinet logopedyczny |
22 |
Rudnicka Beata |
Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze |
Uczniowie mający trudności w opanowaniu podstawowych wiadomości i umiejętności w klasie III SP |
Wtorek: 12.40 – 13.25 Czwartek: 12.40 – 13.25 |
Sala nr 3 |
23 |
Sinkowksa Hanna |
PCK |
Chętni uczniowie |
Poniedziałek: 7:30 – 8:00 Czwartek:14:15 – 15:00 |
Sala nr 12 |
24 |
Sobotka Robert |
Zajęcia sportowe-piłka nożna |
Dziewczęta kl. VI SP |
Środa: 14:15-15:45 |
Sala gimnastyczna, orlik |
25 |
Sowińska Małgorzata |
Zajęcia czytelnicze |
Uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum |
Środa 11:50 – 12:35 |
Biblioteka |
26 |
Sowińska Małgorzata |
Zajęcia z języka polskiego |
Uczniowie klasy IV i V SP Mający problemy w nauce |
Wtorek 13.30 – 14.15 |
Sala nr 6 |
27 |
Szulczak Teresa |
Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze |
Uczniowie klasy IIa sp mający problemy z opanowaniem podstawowych wiadomości i umiejętności |
Poniedziałek 12:40–13: 25 Środa 12:40 – 13:25 |
Sala nr 018 |
28 |
Tchórzewska Iwona |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze |
Uczniowie klasy II B szkoły podstawowej mający trudności w nauce |
Środa 12.40-13.25 Czwartek 11.50-12.35 |
Sala nr 4 |
29 |
Wereszczyński Wojciech |
Zajęcia sportowo – rekreacyjne (piłka nożna) |
Uczniowie gimnazjum (chłopcy) |
Wtorek 16 – 17:30 Czwartek 16-17:30 |
Sala gimnastyczna, Orlik |
30 |
Zagóra Renata |
Koło muzyczne |
Uczniowie chętni |
Wtorek7:30 – 8:00 Czwartek 7:30 – 8:00 |
Sala nr 11 |
31 |
Zagóra Renata |
Koło plastyczne |
Uczniowie chętni |
Środa 13:40 – 14:15 |
Sala nr 11 |